تبلیغات
مقداد محتشم *وکیل پایه یک دادگستری * 09122593715
مقداد محتشم *وکیل پایه یک دادگستری * 09122593715
 
قالب وبلاگ
نویسندگان
این قرارداد به موجب ماده (10) قانون كار جمهوری اسلامی ایران وتبصره (3) الحاقی به ماده (7) قانون كار موضوع بند (الف) ماده (8) قانون رفع برخی از موانع تولید و سرمایه گذاری صنعتی – مصوب 25/8/1387 مجمع تشخیص مصلحت نظام بین كارفرما / نماینده قانونی كارفرما وكارگر منعقد می شود.

1) مشخصات طرفین:

كارفرما/نماینده قانونی كارفرما:

آقای/خانم/شركت...........فرزند...........شماره شناسنامه/شماره ثبت: ....................... به نشانی ............

كارگر :

آقای / خانم.....فرزند......متولد.....شماره شناسنامه.... شماره ملی.........میزان تحصیلات ........... نوع و میزان مهارت ............. به نشانی:................... منعقد می گردد.
2) نوع قرارداد: دائم / موقت / كارمعین:

3) نوع كار یا حرفه یا حجم كار یا وظیفه ای كه كارگر به آن اشتغال می یابد: .........

4) محل انجام كار: ...........

5) تاریخ انعقاد قرارداد: ..............

6) مدت قرارداد: ..........

7) ساعات كار: ..........

میزان ساعات كار وساعت شروع وپایان آن با توافق طرفین تعیین می گردد.ساعات كار نمی تواند بیش از میزان مندرج در قانون كار تعیین شود لیكن كمتر از آن مجاز است.

8) حق السعی:

الف: مزد ثابت / به میزان روزانه / ساعتی.............................ریال (حقوق ماهیانه.......... ریال)

ب: پاداش افزایش تولید یا بهره وری...............ریال كه طبق طوافق طرفین قابل پرداخت است.

ج: سایر مزایا: .........

9) حقوق و مزایا به صورت هفتگی / ماهیانه به كارگر در حساب شماره ............. نزد بانك ............ شعبه ............... توسط كارفرما یا نماینده قانونی وی پرداخت می گردد.

10) بیمه:

به موجب ماده (148) قانون كار كارفرما مكلف است كارگر را نزد سازمان تامین اجتماعی ویا سایر دستگاههای بیمه گذار بیمه نماید.

11) عیدی و پاداش سالانه:

به موجب ماده واحده قانون مربوط به تعیین عیدی و پاداش سالانه كارگران شاغل در كارگاههای مشمول قانون كار - مصوب 6/12/1370 مجلس شورای اسلامی - به ازای یكسال كار معادل شصت روز مزد ثابت / مبنا (تا سقف نود روز حداقل مزد روزانه قانونی كارگران) به عنوان عیدی و پاداش سالانه به كارگر پرداخت می شود. برای كار كمتر از یك سال میزان عیدی و پاداش و سقف مربوط به نسبت محاسبه خواهد شد.

12) حق سنوات و مزایای پایان كار:

به هنگام فسخ یا خاتمه قرارداد كار حق سنوات مطابق قانون و مصوبه 25/8/78 مجمع تشخیص مصلحت نظام بر اساس نسبت كاركرد کارگر پرداخت می شود.

13) شرایط فسخ قرارداد:

این قرارداد در موارد ذیل توسط هر یك از طرفین قابل فسخ است. فسخ قرارداد .............روز قبل به طرف مقابل كتبا اعلام می شود. ..........

14) سایر موضوعات مندرج در قانون كار و مقررات تبعی از جمله مرخصی استحقاقی، مرخصی استعلاجی، تعطیلات رسمی و تعطیلاتی که توسط دولت تعیین می گردد، كمك هزینه مسكن، كمك هزینه عائله مندی، نسبت به این قرارداد اعمال خواهد شد.

15) این قرارداد در چهار نسخه تنظیم می شود، یك نسخه نزد كارفرما، یك نسخه نزد كارگر، یك نسخه به تشكل كارگری(در صورت وجود) و یك نسخه نیز توسط كارفرما از طریق نامه الكترونیكی یا اینترنت یا سایر طرق به اداره كار و امور اجتماعی محل تحویل می شود.

محل امضاء كارفرما محل امضاء كارگرطبقه بندی: نمونه قرارداد،
[ سه شنبه 21 آذر 1391 ] [ 04:23 ب.ظ ] [ مقداد محتشم ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ


مشعوف و مسرورم از اینکه امداد و توفیقات بی بدیل و لایتناهی الهی یاریگرم شد تا قدم در راهی گذارم که در این راه با کلک خویش احیاء گر حقوق از دست رفته مستحقی باشم که بلحاظ عدم تسلط بر فنون دادرسی از اثبات حق عاجز گردیده و یاری ام نمود تا فریادگر و زبان گویای مظلومی باشم که جور خصم آه ، را در نهادش نهادینه نموده و اینک از خداوند قادر و متعال مسئلت دارم تا قدم و قلمم را در این وادی مواج و پرتلاطم ، استوار و از لغزش و خطا مصون دارد. ان شاالله

آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

  • قالب وبلاگ
  • قالب وبلاگ
  • ضایعات