تبلیغات
مقداد محتشم *وکیل پایه یک دادگستری * 09122593715
مقداد محتشم *وکیل پایه یک دادگستری * 09122593715
 
قالب وبلاگ
نویسندگان
باسمه تعالی

این قرارداد بین شركت ............ که در این قرارداد شرکت نامیده می شود توسط كارفرما / نماینده کارفرما با خانم / آقای ….......... فرزند …... به شماره شناسنامه ……..... صادره از ..……… متولد .............. به نشانی ............ كه در این قرارداد همکار نامیده می شود به شرح ذیل تنظیم و مورد موافقت طرفین می­ باشد :

1- این قرارداد به منظور استفاده از خدمات همکار در زمینه ..... جهت همکاری در پروژه ..... از تاریخ ..... لغایت ..... است . به مدت ..... روز از شروع قرارداد به عنوان دوره آزمایشی می باشد .

تبصره الف) در صورتی كه در طول دوره آزمایشی نحوه كار همکار مورد رضایت كارفرما نباشد، كارفرما مختار خواهد بود به صورت یك طرفه قرارداد را فسخ نماید .

تبصره ب) پایان كار همکار در شركت به طور كامل بستگی به تقلیل نیرو ( مانند زمان كاهش حجم كار )، اتمام كار پروژه و یا اتمام قرارداد دارد .

تبصره ج) شركت اختیار دارد همکار را در هر یك از كارگاه ها و دفاتر خود برای انجام تعهدات و وظایف مورد نظر در این قرارداد به كار گمارد .

تبصره د) در صورتیکه کارکرد پرسنل کمتر از 23 روز در ماه باشد ، حقوق پرسنل به صورت عدد توافق شده ماهیانه تقسیم بر عدد 23 ( روز ) و ضربدر تعداد روزهای کارکرد، قابل محاسبه و پرداخت خواهد بود . که طبق محاسبات انجام شده شامل بندهای الف تا ی فوق خواهد بود .

تبصره ه) در صورتیکه نیاز به خدمات همکار به صورت اضافه کار بیشتر از 23 روز در ماه باشد ، به جای پرداخت مبلغ اضافه کار ، به روزهای rest نامبرده در دوره بعد افزوده خواهد شد و مبلغی بابت اضافه کار پرداخت نمی گردد .

تبصره و) چنانچه همکار پس از انقضاء مدت قرارداد با تائید کارفرما به کار خود ادامه دهد ، این قرارداد به طور ضمنی و شفاهی به میزان مدت قرارداد قبلی ولو در چند نوبت قابل تمدید خواهد بود .

2- ساعات کار در کارگاه از ساعت ...... لغایت ...... می باشد و همکار متعهد است ساعات و برنامه کار شرکت را دقیقاٌ رعایت نماید .

3- همکار متعهد و موظف است از غیبت غیرمجاز و از ترك محل كار بدون هماهنگی بپرهیزد و وظایف محوله را باكمال دقت و رعایت مقررات ایمنی شركت و زیر نظر سرپرست مربوطه انجام دهد ، درصورت هر گونه قصور در موارد ذكر شده ، بر اساس مقررات انضباطی شركت با نامبرده رفتار خواهد شد .

4- مبلغ قرارداد ..... ریال بوده که این مبلغ با توجه به تعداد روزهای کارکرد ماهیانه پرسنل و بر اساس 23 روز کار به صورت 12 ساعته محاسبه شده و قابل پرداخت خواهد بود . این مبلغ در برگیرنده تمامی حقوق و مزایا و با توجه به قوانین و مقررات مربوط به کار به شرح بندهای الف تا ی زیر تعیین می گردد و کارفرما در هر ماه از نظر حقوق و مزایا با همکار تسویه حساب کامل می نماید و همکار حق هر گونه ادعائی را در مورد حقوق و مزایا به غیر از مبلغ توافق شده از خود سلب می نماید .

الف) مزد مبنا.

ب) ایاب و ذهاب.

ج) حق مسکن.

د) حق اولاد.

و) نوبت کاری.

ز) عیدی.

ح) بن خوار و بار.

ط) حق سنوات.

ی) سایر مزایا.

5 – این قرارداد پس از انقضاء مدت از سوی هر یک از طرفین قابل فسخ بوده در غیر اینصورت با توافق طرفین قابل تمدید خواهد بود .

6 – همکار موظف است در صورتیکه در حین کار بخواهد قرارداد را فسخ نماید با اعلام قبلی یک ماهه شرکت را مطلع نموده و کلیه کارهای در دست اقدام ناتمام خود را در حد قابل قبول شرکت به انجام رسانده تا کارفرما نسبت به جایگزین نمودن پرسنل دیگر اقدام نماید .

7 – چنانچه کارفرما بنا به دلایلی خواهان فسخ قرارداد باشد با اعلام قبلی به همکار ظرف مدت ده روز نسبت به تسویه حساب کامل همکار اقدام می نماید و همکار حق هر گونه ادعائی را در خصوص مدت قرارداد از خود سلب می نماید .

8 – همکار در ارتباط با وسائل و ابزار کاری که جهت انجام امور محوله در اختیار وی قرار گرفته در حکم امین اموال شرکت بوده و طبق مقررات مربوطه در خصوص بروز هر گونه خسارت ناشی از قصور کارگر به ابزار کار یا ماشین آلات و دستگاهها ، مسؤول جبران آن خواهد بود .

9 – در سایر موارد رابطه بین همکار و کارفرما ، مطابق قانون کار و سایر مقررات مربوطه حاکم خواهد بود .

10 – کلیه قراردادهای مربوط به کار فقط با مهر و امضاء شرکت و با سربرگ شرکت معتبر خواهد بود .

11 – این قرارداد شامل 11 ماده و 6 تبصره در تاریخ ........ تنظیم و به امضاء طرفین رسیده است .


نام و نام خانوادگی همکار و امضاء:

نام و نام خانوادگی كارفرما و امضاء:طبقه بندی: نمونه قرارداد،
[ سه شنبه 21 آذر 1391 ] [ 04:28 ب.ظ ] [ مقداد محتشم ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ


مشعوف و مسرورم از اینکه امداد و توفیقات بی بدیل و لایتناهی الهی یاریگرم شد تا قدم در راهی گذارم که در این راه با کلک خویش احیاء گر حقوق از دست رفته مستحقی باشم که بلحاظ عدم تسلط بر فنون دادرسی از اثبات حق عاجز گردیده و یاری ام نمود تا فریادگر و زبان گویای مظلومی باشم که جور خصم آه ، را در نهادش نهادینه نموده و اینک از خداوند قادر و متعال مسئلت دارم تا قدم و قلمم را در این وادی مواج و پرتلاطم ، استوار و از لغزش و خطا مصون دارد. ان شاالله

آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

  • قالب وبلاگ
  • قالب وبلاگ
  • ضایعات